Rektörümüzden Taziye Mesajı

Rektörümüzden Taziye Mesajı

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, geçirdiği trafik kazası sonrası yaşamını kaybeden öğrencimiz Ali Düldül için bir taziye mesajı yayımladı.
24.03.2020 tarihinde saat 22.30 sıralarında üniversitemiz Meslek Yüksekokulu Mekatronik Bölümü birinci sınıf öğrencisi Ali Düldül’ün kullandığı otomobil, Osmaniye iline bağlı Düziçi ilçesi çevre yolunda kontrolden çıkarak şarampole yuvarlandı. Kazada öğrencimiz Ali Düldül ile kardeşi Sinan Düldül, arkadaşları Uğur Yılmaz ve Ahmet Yılmaz yaralandı. Düziçi Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılardan durumu ağır olan öğrencimiz Ali Düldül doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamayarak yaşamını kaybetti.
Rektörümüz yayımladığı taziye mesajında ise şu ifadelere yer verdi; “Üzüntümüzün tarifi yok. Üniversitemiz öğrencisi Ali Düldül’ün elim bir trafik kazasında hayatını kaybettiğini üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum. Sevgili evladımız Ali Düldül’e Allah‘tan rahmet, sevdiklerine, yakınlarına ve Gümüşhane Üniversitesi ailesine başsağlığı dilerim. Başta ailelerinin bize emaneti olan öğrencilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızdan hem kendi hayatları hem de başkalarının hayatlarını tehlikeye sokmamak adına trafik kurallarına uymalarını önemle rica ediyorum.”