Rektörümüzden Milletvekilimize Ziyaret

Rektörümüzden Milletvekilimize Ziyaret

Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek beraberinde üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bayram Nazır, Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Ayyıldız ve Genel Sekreter Doç. Dr. Fatih Yalçın ile birlikte Gümüşhaneli hemşerimiz Kocaeli Milletvekili Sayın Fikri Işık’ı makamında ziyaret etti.
Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Ankara’da bulunan Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek gerçekleştirdiği ziyarette, Fikri Işık’a üniversitemizin geldiği son nokta hakkında bilgiler vererek, “Göreve geldiğimiz günden bu yana her türlü etkinliğimizde yer alarak desteklerini bizden esirgemeyen hemşerimiz Kocaeli Milletvekili Sayın Fikri Işık’a nezaket ziyaretinde bulunduk. Kendisine yaklaşık iki yıl boyunca gerçekleştirdiğimiz akademik ve idari gelişmeler hakkında detaylı bilgiler sunduk. Hemşerimiz Işık’ın her zaman desteğini yanımızda hissettik. Söz konusu bu görüşmede de kendisine katkılarından dolayı teşekkür ettik. Gümüşhane Üniversitesi’nin gelişiminden hayli memnun kalan vekilimiz üniversitemiz ile ilgili her türlü yardıma her zaman hazır olduklarını belirtti. Bu desteği her daim arkamızda hissetmek bizi onure etmektedir” şeklinde açıklamalarda bulundu.
Yapılan ziyaretin ardından Rektörümüz, Sayın Fikri Işık’a üniversitemiz tarafından yapılan bir araştırma olan “Gümüşhane Üniversitesinin İl Ekonomisine Katkısı” başlıklı kitabı hediye etti.
Diğer Haber ve Duyurlar
Ekli Dosyalar
Dosya Eki Bulunamadı!